METSA FOTONÄITUS SAAREMAAL

Olete oodatud Priidu Saarti esimesele fotonäitusele, mis leiab aset vaid kahel päeval Saaremaa metsade ja randade vahel. Vaatajate ette tulevad Eestimaa suve erilised hetked. Just praegu on sobiv aeg looduses viibides meenutada möödunud suve ning seeläbi algavaks valgeks perioodiks inspiratsiooni koguda.


🌲ASUKOHT: Järve rannas, Järve luidete maastikukaitsealal
Autoga tulles saad parkida Järve puhkekoha parklasse.
ASUKOHT: https://goo.gl/maps/uWprftLwZ9Rek6UHA
Näitus asub parklast 450m jalutuskäigu kaugusel mööda laudteed kuni mereni ja sealt 150m paremale liivaluidetele.
(Rajal asuvad ka vastavad viidad)
KOORDINAADID: 58.190383, 22.270991
🌲NÄITUS ON AVATUD:
Laupäeval 28.05 kell 9:00-19:00
Pühapäeval 29.05 kell 9:00-19:00
Mõlemal päeval kell 12:00 ja 16:00 pajatab Priidu näituse sünnilugu, fotode lugu, oma fotograafia teekonnast tänasesse päeva ning on valmis vastama teie küsimustele.
🌲Üritus on TASUTA.


Üleminekud ühest aastaajast teise on ühed kaunimad perioodid Eestimaa looduses. Vähemalt sama kaunid on ka selle üürikese Eestimaa suve müstilised udused rabahommikud, vihmamärjad lõhnavad palumännikud ja läbi ürgmetsa voolava jõe vulin.
Fotod jõuavad ringiga tagasi sinna, kus nad tehtud – ürgsesse loodusesse. Asukoht on valitud teadlikult, et näituselt ei saaks lihtsalt läbi joosta vaid tuleb võtta aega ka läbi metsa kulgemiseks ja selle kõige kogemiseks, mida kevadine loodus pakkuda võib. Valgus, värskus, helid, lõhnad, värvid.
Näitusele tulemiseks võta aega. Pane selga ilmastikule vastavad mugavad riided ja haara looduses liikumiseks kaasa ka veepudel ning meelepärane snäkk.
Ilmataadiga on kokkulepe tehtud. Kui ta siiski otsustab vingerpussi mängida siis näituse avamise ajad võivad muutuda vaid tugeva vihmasaju või tormi korral. Jälgi infot jooksvalt Priidu Saart Visuals Facebookis või Priidu Saart Instagramis.


Priidu esimene fotonäitus on kokku avatud vaid kolmel korral
2021 sügis – Põhja-Kõrvemaal
2022 kevad – Lõuna-Eestis
2022 hiliskevad – Saaremaal

SAAREMAA1